Mis Gibi Otel


 Türkei - Bursa
Leider vorübergehend nicht buchbar

Alternative Angebote, die Sie ebenfalls interessieren könnten

Mis Gibi Otel leider vorübergehend nicht buchbar!

Bilder

Verfügbare Optionen

Es stehen folgende Verpflegungsarten zur Auswahl:

    Infos in kürze verfügbar...

Sie können aus folgenden Zimmertypen wählen:

    Infos in kürze verfügbar...
  • Hotelinformationen vom Anbieter:

Mis Gibi Butik , Bursa'nın tarihi Misi köyünde yer alan 150 yıllık konak tadile edilerek hayat verilen butik bir işletmedir. 8 yataklı olan işletme ahşap dekorasyonu ve köy konsepti ile konuklarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. “Yılın Köyü” ödülü sahibi, tarihte Misyonerler köyü olarak bilinen Misi'nin, şimdiki misyonu; kültüre, sanata katkı sağlayıp, doğaya saygılı bir yaşam sürdürmek. Öyle ki, edebiyat ve fotoğraf müzeleri bulunan köyde yazar evi, sanat evi de mevcut.2000 yıllık Misi'de gürül gürül akan Gümüşdere'nin kenarında dizili çay bahçelerinde ruhunuzu dinlendirebilir, bol oksijenli, yemyeşil “Misia Yolları”nda, rehber eşliğinde doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz.
(2020-05-15 -> 2020-12-31: Due to local government measures and guidelines put in place by individual hotels to protect travellers through social distancing measures, it is likely that guests may find that facilities normally available at the hotel, for example the swimming pool, gym area, or buffet halls.)

Leider vorübergehend nicht buchbar

Bewertung für sonnenklar.TV - EUVIA Travel GmbH

ekomi.jpg
4.25 von 5 Sternen
aus 4976 Bewertungen
Wir würden immer wieder bei Sonnenklar TV buchen. Wir sind VIP Club Mitglied und sehr zufrieden. Ein Hilfeklick und sofort meldet sich ein freundlicher Mitarbeiter und ist zur Stelle. Vielen Dank.
09.04.2024