Camping Le Petit Mousse

Bild
Camping Le Petit Mousse

 Frankreich - Vias Plage

Das Camping Le Petit Mousse, ist ein preiswertes Hotel mit Flair und einem gemütlichen Ambiente. Wir bieten Ihnen einen günstigen Aufenthalt in einer tollen Lage. Das Hotel ist auch der ideale Ausgangspunkt für Ausflüge in einer traumhaften Umgebung. Nutzen Sie die Möglichkeit und buchen noch heute bevor alle Zimmer belegt sind.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Pool
  Pool
 • Pool
  Pool
 • Strand
  Strand
 • Sport und Freizeit
  Sport und Freizeit
 • Terasse
  Terasse
 • Terasse
  Terasse

Beschreibung

Popis hotelu: Hotel nabízí WiFi, restauraci, bar a službu hlídání dětí. Věci denní potřeby mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení: Hotel nabízí WiFi, restauraci, bar a službu hlídání dětí. Věci denní potřeby mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení pokoje: Všechny pokoje mají ústřední topení a koupelnu. V prostorách na spaní a bydlení se nachází rozkládací pohovka. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. V každé ubytovací jednotce je kuchyňský kout, v němž se nalézá lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Vařič patří také ke standardnímu vybavení. Internetové připojení patří k základnímu vybavení pokoje. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Sport/zábava: Hotel má dětský bazének. Tobogán zajistí dětem i dospělým dostatek zábavy při koupání. Pro hosty jsou připravena i lehátka a slunečníky. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. Pokud jde o volnočasové aktivity, hotel nabízí vedle hry boccia, volejbalu, jízdy na koni a stolního tenisu za poplatek i jízdu na kole/horském kole.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.29 von 5 Sternen
  aus 4595 Bewertungen
  Von der Buchung bis zum Hotel und Preis ist hier alles gut Organisiert noch nie Probleme gehabt.
  05.02.2019