Riviera Villages Toison d' Or

Bild
Riviera Villages Toison d' Or

 Frankreich - Ramatuelle

Sie suchen für Ihren nächsten Urlaub ein Hotel, in dem Sie preiswert Ihren Aufenthalt genießen können? Dann ist das Riviera Villages Toison d' Or, das Hotel Ihrer Wahl. Es befindet sich in einer traumhaften Lage und bietet Ihnen jeglichen Komfort, den Sie sich wünschen. Der idyllische Urlaubsort ist der ideale Ausgangspunkt für interessante Ausflugsziele in der näheren Umgebung.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Strand
  Strand
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné hotelový sejf, přístup k internetu, restaurace, kavárna, bar a prádelna. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma). Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné hotelový sejf, přístup k internetu, restaurace, kavárna, bar a prádelna. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště (zdarma). Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).

Vybavení pokoje: Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a obývací část. Většina pokojů má vlastní terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. V kuchyňském koutě, který je součástí pokojů, se nalézá lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Ubytovací jednotky mají vařič. Ke komfortnímu vybavení patří televize. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Sport/zábava: Terasa zve k odpočinku a lenošení. Pestrý program zajišťuje v objektu nabídka nejrůznějších sportů. Patří do ní hra boccia, plážový volejbal, volejbal a lukostřelba a dále také za poplatek tenis a jízda na koni. Objekt jistě osloví příznivce vodních sportů svou širokou nabídkou aktivit, v níž je například potápění a aqua fitness. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. Nabídku doplňuje animační program a miniklub.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.31 von 5 Sternen
  aus 4457 Bewertungen
  Alles läuft bestens und einfach.Gefühlte 50 mal bin ich mit dem Anbieter bereits unterwegs gewesen.Mir gefällt die Sicherheit im Bezug aufs bezahlen.Ich Buche Fern sowie Wochenendausflüge mehrmals jährlich nur hier.Wenn mal wa nicht passen sollte(selten)bin ich noch immer klar gekommen.selbst wenn ich bei einem anderen Anbieter etwas entdecke versuche ich es hier zu buchen Mit freundlichen Grüßen.
  23.07.2018