Hotel Hochstein

Bild
Hotel Hochstein

 Deutschland - Haidmühle

Das Hotel Hochstein, ist ein preiswertes Hotel mit Flair und einem gemütlichen Ambiente. Wir bieten Ihnen einen günstigen Aufenthalt in einer tollen Lage. Das Hotel ist auch der ideale Ausgangspunkt für Ausflüge in einer traumhaften Umgebung. Nutzen Sie die Möglichkeit und buchen noch heute bevor alle Zimmer belegt sind.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Wohnbeispiel
  Wohnbeispiel
 • Hallenbad
  Hallenbad
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení pokoje: Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. V kuchyňském koutě se nalézá lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon, televize, rádio a budík. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava: Hotel má krytý bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Hosté mohou využít různé volnočasové nabídky, mezi nimiž je například jízda na kole/horském kole, lyže, fitness studio, stolní tenis, sauna a parní lázeň. Za poplatek pak i kulečník. K zábavním zařízením patří i kasino.

Stravování: Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Z nápojů se rozlévají nealkoholické nápoje.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.32 von 5 Sternen
  aus 4421 Bewertungen
  Mit den Service bin ich sehr zufrieden und darum würde ich den Anbieter weiterempfehlen.Mit freundlichen Grüßen ***
  26.05.2018