Hotel Hochstein

Bild
Hotel Hochstein

 Deutschland - Haidmühle

Sie suchen ein Hotel in einer günstigen Lage für Ihren nächsten Urlaub? Dann sind Sie hier genau an der richtigen Adresse. Wir bieten Ihnen einen preiswerten Aufenthalt in gemütlich eingerichteten Zimmern im Hotel Hochstein. Genießen Sie unvergessliche Stunden und besuchen Sie die Sehenswürdigkeiten des Urlaubsortes.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Wohnbeispiel
  Wohnbeispiel
 • Hallenbad
  Hallenbad
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení pokoje: Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. V kuchyňském koutě se nalézá lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon, televize, rádio a budík. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava: Hotel má krytý bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Hosté mohou využít různé volnočasové nabídky, mezi nimiž je například jízda na kole/horském kole, lyže, fitness studio, stolní tenis, sauna a parní lázeň. Za poplatek pak i kulečník. K zábavním zařízením patří i kasino.

Stravování: Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Z nápojů se rozlévají nealkoholické nápoje.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.3 von 5 Sternen
  aus 4478 Bewertungen
  Wir reisen seit vielen Jahren mit Sonnenklar. Immer waren wir zufrieden. Top!
  06.10.2018