Hotel Hochstein

Bild
Hotel Hochstein

 Deutschland - Haidmühle

Sie suchen für Ihren nächsten Urlaub ein Hotel, in dem Sie preiswert Ihren Aufenthalt genießen können? Dann ist das Hotel Hochstein, das Hotel Ihrer Wahl. Es befindet sich in einer traumhaften Lage und bietet Ihnen jeglichen Komfort, den Sie sich wünschen. Der idyllische Urlaubsort ist der ideale Ausgangspunkt für interessante Ausflugsziele in der näheren Umgebung.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme
 • Wohnbeispiel
  Wohnbeispiel
 • Hallenbad
  Hallenbad
 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení: Hotel má 59 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a bar. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Hosté mohou využít kryté garážové stání nebo mohou zaparkovat na parkovišti. K dispozici je služba hlídání dětí a pokojová služba.

Vybavení pokoje: Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. V kuchyňském koutě se nalézá lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon, televize, rádio a budík. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava: Hotel má krytý bazén. K opalování zvou rozložená lehátka. Hosté mohou využít různé volnočasové nabídky, mezi nimiž je například jízda na kole/horském kole, lyže, fitness studio, stolní tenis, sauna a parní lázeň. Za poplatek pak i kulečník. K zábavním zařízením patří i kasino.

Stravování: Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Z nápojů se rozlévají nealkoholické nápoje.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.3 von 5 Sternen
  aus 4528 Bewertungen
  Wir sind Kunden,seit fast 10 Jahren und hatten noch nieeine Beanstantung,zwecks einer Buchung.Sonnenklar, als Reisesender immer wiederWir sehen uns am 09.02.2019 zum 18. GeburstagViele Grüße an das Team von Sonnenklar TV
  07.01.2019