Confinale 
Italien / Italienische Alpen / Santa Caterina Valfurva


Sie suchen für Ihren nächsten Urlaub ein Hotel, in dem Sie preiswert Ihren Aufenthalt genießen können? Dann ist das Confinale, Italienische Alpen das Hotel Ihrer Wahl. Es befindet sich in einer traumhaften Lage und bietet Ihnen jeglichen Komfort, den Sie sich wünschen. Der idyllische Urlaubsort ist der ideale Ausgangspunkt für interessante Ausflugsziele in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Confinale

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Santa Caterina Valfurva je malá, pokojná dedinka ležiaca v nadmorskej výške 1 734 m v blízkosti švajčiarskej hranice, v strede rozprávkovej krajiny Lombardských Álp, obklopená chránenou oblasťou Národného parku Stilfserjoch. Na tomto idylickom mieste sa cítia pohodlne predovšetkým rodiny s deťmi. Stredisko bolo nielen usporiadateľom ženského zjazdového lyžovania počas majstrovstiev sveta v roku 2005, ale je aj rodiskom trojnásobnej olympijskej víťazky Deborah Compagnoni.

Poloha v priaznivej nadmorskej výške ako aj rôzne zasnežovacie zariadenia zaručujú vynikajúce snehové podmienky! Stredisko je ideálne pre všetkých lyžiarov, keďže sa Santa Caterina nachádza priamo pri lyžiarskej oblasti. Z 2 880 m vysokého hrebeňa Monte Sobretta (3 296 m) je možný zjazd priamo do centra strediska. V pozadí sa týči panoráma vrcholkov pohoria Ortler a ľadovca Forni. Vďaka svojim predovšetkým náročným bežkárskym tratiam je Santa Caterina nielen usporiadateľom mnohých významných medzinárodných pretekov behu na lyžiach, ale aj obľúbeným cieľom bežkárov.Lyžiarska oblasť: Skipas 4 Valli je okrem Santa Cateriny platný aj v lyžiarskych oblastiach Valdidentro a Bormio a tým pádom aj na 100 km zjazdoviek a 37 lanoviek i vlekov. Mimoriadne dobré snehové podmienky zaručuje nielen priaznivá poloha lyžiarskych oblastí v nadmorskej výške medzi 1.225 - 3.012 m, ale aj rôzne zasnežovacie zariadenia. Santa Caterina, miesto konania majstrovstiev sveta v zjazdovom lyžovaní v rokoch 1985 a 2005, disponuje viac ako 20,5 km prevažne stredne náročnými zjazdovkami (14 km). Osem vlekov a dva lyžiarske pásy vrátane dvoch moderných osemmiestných gondol vás pohodlne dopraví k lyžiarskemu stredisku.

Najväčšou výzvou je nepochybne čierna zjazdovka s dĺžkou 1,6 km vedúca z Cresta Sobretta s prevýšením 800 m. Rovnako čierna zjazdovka pomenovaná po majsterke sveta Deborah Compagnoni je vyhradená výlučne skúseným lyžiarom. Najdlhšia zjazdovka v Santa Caterine s výškovým rozdielom 1.000 m meria hrdých 3,6 km. Po západe slnka tu máte možnosť lyžovať aj na umelo osvetlenej zjazdovke.

Pre snowboardistov je určený snowpark a oblasti pre freeriding v Bormiu. Naproti tomu sú zjazdovky v lyžiarskej oblasti Valdidentro jednoduchšie a ideálne pre rodiny s deťmi.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Dvoma hviezdičkami ohodnotený Hotel Confinale sa nachádza hneď pri vstupe do strediska Santa Caterina, priamo oproti kabínkovej lanovke, tzn. necelých 50 m od zjazdovky! Do centra je to asi 500 m. Malý hotel presvedčí najmä svojou priateľskou rodinnou atmosférou. V rustikálne zariadenom príjemnom hoteli nechýba recepcia s Wi-Fi (v cene), spoločenská miestnosť, jedáleň, bar, miestnosť s TV a slnečná terasa. Bezplatné miesta na parkovanie sú taktiež k dispozícii.

Izby
Všetky izby sú vybavené sprchou s WC, telefónom a satelitnou TV.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia sa skladá z raňajok formou švédskych stolov a večere s možnosťou výberu.Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)Na želanie v mieste pobytu:

 • detská postieľka: 7 € na deňPoplatky v mieste pobytu:

 • pobytová taxa: cca 1,- € na osobu a noc
 • čipová karta: 5,- €Domáce zvieratá:

 • domáce zvieratá na vyžiadanie (v cene, bez krmiva)Zľavy: Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • 2 do 7 rokov 65%
 • 8 do 11 rokov 40%
 • 12 do 15 rokov 20%
 • 16 do 63 rokov 10%
 • od 64 rokov 15%

 

Jednolôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

 • 2 do 7 rokov 30%
 • 8 do 15 rokov 10%
 • od 64 rokov 5%

 

Dvojlôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

 • 2 do 7 rokov 30%
 • 8 do 15 rokov 10%
 • od 64 rokov 5%Dôležité pokyny:

 • Na zakúpený skipas pre dospelú osobu, obdrží spolucestujúce dieťa (narodené 01.01.2010 a mladšie) na mieste bezplatnú kartičku na využívanie vlekových zariadení (doklad totožnosti nutný). Ak cestuje viac detí ako dospelých je potrebné na mieste zakúpiť detský skipas. Ďalšie informácie obdržíte na pokladni pri vleku.
 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

 • útulné izby so satelitnou TVJednolôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby so satelitnou TVDvojlôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby so satelitnou TV
 • Temperatur für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
 • Niederschlag für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
 • Sonnenscheindauer für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH