Camping le Soleil de la Mediterranee

Bild
Camping le Soleil de la Mediterranee

 Frankreich - Saint-Cyprien

Das Camping le Soleil de la Mediterranee, ist ein preiswertes Hotel mit Flair und einem gemütlichen Ambiente. Wir bieten Ihnen einen günstigen Aufenthalt in einer tollen Lage. Das Hotel ist auch der ideale Ausgangspunkt für Ausflüge in einer traumhaften Umgebung. Nutzen Sie die Möglichkeit und buchen noch heute bevor alle Zimmer belegt sind.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné WiFi, restaurace a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné WiFi, restaurace a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení pokoje: Všechny ubytovací jednotky mají ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází rozkládací pohovka. V kuchyňském koutě, který je součástí pokojů, se nalézá lednička a mikrovlnná trouba. Ubytovací jednotky mají vařič. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Sport/zábava: Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle hry boccia, volejbalu, minigolfu, jízdy na koni, plachtění a stolního tenisu za poplatek i jízdu na kole/horském kole. K zábavním zařízením patří i miniklub.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.3 von 5 Sternen
  aus 4528 Bewertungen
  Kompetente und sehr freundliche Beratung . Tolle Reise im Mai 2018 nach Dubai und Ras Al Khaimah im Hotel Al Hamra Village !
  12.01.2019