Camping le Soleil de la Mediterranee

Bild
Camping le Soleil de la Mediterranee

 Frankreich - Saint-Cyprien

Sie suchen ein Hotel in einer günstigen Lage für Ihren nächsten Urlaub? Dann sind Sie hier genau an der richtigen Adresse. Wir bieten Ihnen einen preiswerten Aufenthalt in gemütlich eingerichteten Zimmern im Camping le Soleil de la Mediterranee. Genießen Sie unvergessliche Stunden und besuchen Sie die Sehenswürdigkeiten des Urlaubsortes.

Bilder

 • Außenaufnahme
  Außenaufnahme

Beschreibung

Popis hotelu: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné WiFi, restaurace a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení: Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné WiFi, restaurace a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení pokoje: Všechny ubytovací jednotky mají ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází rozkládací pohovka. V kuchyňském koutě, který je součástí pokojů, se nalézá lednička a mikrovlnná trouba. Ubytovací jednotky mají vařič. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Sport/zábava: Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle hry boccia, volejbalu, minigolfu, jízdy na koni, plachtění a stolního tenisu za poplatek i jízdu na kole/horském kole. K zábavním zařízením patří i miniklub.

  Bewertung für sonnenklar.TV - Euvia Travel GmbH

  ekomi.jpg
  4.3 von 5 Sternen
  aus 4479 Bewertungen
  schnelle Abwicklung, professioneller Service, guter Preis mit Direktflug und Rail and Fly
  16.10.2018