Hotel Posta 
Tschechische Republik / Riesengebirge / Schwarzenthal


Ihr nächster Urlaub steht vor der Tür und Sie suchen ein Hotel zur Entspannung und Erholung? Dann buchen Sie doch einen Aufenthalt im Hotel Posta, Riesengebirge. Wir bieten Ihnen preiswerte Komfortzimmer und eine exzellente Küche mit Spezialitäten sowie regionalen Gerichten. Aufgrund der Lage ist das Hotel der perfekte Ausgangspunkt zu vielen Sehenswürdigkeiten in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Hotel Posta

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Romantické miesto Černý Důl leží na južnom úpätí pohoria Krkonoše v nadmorskej výške 684 m. Názov tejto českej dediny znamená čierna baňa, čo odkazuje na históriu baníckej osady a okolitého prostredia. V 18. storočí sa všetko točilo okolo ťažby vápenca, ale dnes je v strede pozornosti iná biela krása. Pri priemernej zimnej teplote 7°C sa matka príroda postará o dostatok snehu počas celej sezóny. To je perfektný predpoklad pre krásne zimné prechádzky od decembra až do marca. Pokojné mestečko sa stalo obľúbenou destináciou zimných športov a napriek tomu si udržiava svoju romantickú originalitu a pokoj.Lyžiarska oblasť: V lyžiarskom stredisku Černý Důl na Vás čaká 7 km zjazdoviek. Lyžiarske stredisko je vhodné pre rodiny s deťmi a to vďaka jeho modernému detskému parku, širokým zjazdovkám a snowparku s rôznymi skokmi a prekážkami. Päť vlekov a dve sedačkové lanovky Vás dopravia na vrchol kopca, z ktorého môžete zlyžovať ľahké až stredne ťažké zjazdovky. Kobercový vlek „Sunkid“ umožní tým najmenším, vyskúšať si prvé oblúčiky na lyžiach.

Černý Důl je prepojený s veľkým lyžiarskym strediskom Černá Hora - Pec, ktoré sa skladá z piatich častí Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Na sneh bohatý lyžiarsky región so svojimi piatimi strediskami ponúka široké zjazdovky, ktoré sa nachádzajú na pohorí Čierna Hora až vo výške 1 260 m.n.m. Tu nájde rôzne svahy s celkovou dĺžkou zjazdoviek 38 km a z toho 24 km zjazdoviek môžu byť umelo zasnežené. S jedným skipasom máte k dispozícii 39 vlekov. Bezplatný skibus, ale aj snežný ratrák dovezú hostí z jedného strediska do druhého. Trasu z Janských Lázni do Pece je možné zjazdiť aj na lyžiach.

Kto ešte po celom dni lyžovania nemá dosť, môže si užiť aj večerné lyžovanie. K dispozícii je Vám hneď niekoľko zjazdoviek s rôznou dĺžkou a obtiažnosťou. V najvyššie položenom stredisku Pec pod Sněžkou si môžete užiť jednu z najdlhších osvetlených zjazdoviek v Čechách. Modročervená zjazdovka Protěž v lyžiarskom stredisku Janské Lázně je so svojou dlžkou 1,8 km najdlhšiou osvetlenou zjazdovkou v Čechách a je tak pre milovníkov nočného lyžovania čerešničkou na torte. Časti strediska sú prepojené kyvadlovou dopravou a sú tak jednoducho prístupne.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Útulný hotel Posta leží uprostred malebného mesta Černý Důl na úpätí pohoria Čierna Hora. Lyžiarske stredisko je vzdialené asi 250 m a zastávka skibusu sa nachádza cca 50 m od hotela. K hotelu patrí recepcia, w-lán vo verejných priestoroch (v cene), reštaurácia, detský kútik, lyžiareň a parkovisko (v cene).

Izby
Priestranné izby majú k dispozícii kúpeľňu so sprchou, WC a taktiež aj TV.

Stravovanie
V cene je polpenzia zahrnutá a skladá sa z raňajok a večere (denné menu v reštaurácii). V cene je aj vianočné a silvestrovské menu.Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vianočné a silvestrovské menu
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)Na želanie v mieste pobytu (za poplatok):

 • masáže (potrebné nahlásiť vopred)Poplatky v mieste pobytu:  Domáce zvieratá:

  • domáce zvieratá sú vítané (100 Kč na deň, bez krmiva)  Dôležité pokyny:

  • Prosím dohodnite si termín včas na recepcii, ak máte záujem o masáže.
  • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.  Izba:  Dvojlôžková izba sprcha/WC, P:

  • útulné izby so satelitnou TV  Štvorlôžková izba sprcha/WC, P:

  • útulné izby so satelitnou TV  Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

  • útulné izby so satelitnou TV
  • Temperatur für Görlitz, Deutschland
    Absolutes Min ℃
    Absolutes Max ℃
    Maximum ℃
    Minimum ℃
    
  • Relative Feuchte für Görlitz, Deutschland
  • Niederschlag für Görlitz, Deutschland
  • Sonnenscheindauer für Görlitz, Deutschland
  +
  Durchschnittswerte einblenden


  *zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
  **0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
  ''

  Bewertungs-
  zertifikat
  ''

  Die beliebteste
  Website 2013
  ''


  Sehr gut im
  Service
  ''


  Sehr gut in
  Preis/Leistung
  ''

  iPhone/iPad
  App
  ''

  Android
  App
  ''

  DeutschlandCard

  Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

  sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

  Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

  Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH