Hotel Joseph's House 
Schweiz / Graubünden / Davos-Platz


Sie suchen für Ihren nächsten Urlaub ein Hotel, in dem Sie preiswert Ihren Aufenthalt genießen können? Dann ist das Hotel Joseph's House, Graubünden das Hotel Ihrer Wahl. Es befindet sich in einer traumhaften Lage und bietet Ihnen jeglichen Komfort, den Sie sich wünschen. Der idyllische Urlaubsort ist der ideale Ausgangspunkt für interessante Ausflugsziele in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Hotel Joseph's House

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Davos je najvyššie položeným rekreačným, kúpeľným a kongresovým strediskom v Európe. Je to známa alpská a svetová metropola ponúkajúca mnohé možnosti. Malé, avšak napriek tomu svetovo známe švajčiarske mestečko sa nachádza v kantóne Graubünden v nadmorskej výške 1 560 m. Toto živé rekreačné mesto s idylickou prírodou a zároveň výnimočné lyžiarske stredisko ponúka výborné možnosti aj na freeride.

Davoské jazero, lanovky, ktoré Vás vyvezú až do nadmorskej výšky 2 844 m, moderné športové a kongresové centrum - to všetko robí z Davosu obľúbené kúpeľné a zimné stredisko. Každý rok sem zavíta mnoho návštevníkov aj kvôli rôznym športovým akciám, napr. Svetový pohár v bežeckom lyžovaní Medzinárodnej lyžiarskej federácie ako aj O’Neill Snowboard Worldtour. Pestrá ponuka pre rodiny s deťmi, zábava après ski, mnohé možnosti rekreácie a prvotriedna ponuka kulinárskych špecialít sú zárukou perfektnej dovolenky v Davose.Lyžiarska oblasť: Skipas „Davos Klosters Mountains“ umožňuje neopakovateľný zážitok z lyžovania na cca 279 km zjazdoviek v piatich lyžiarskych strediskách Madrisa, Parsenn Davos Klosters, Jakobshorn, Rinerhorn a Pischa (exkl. Schatzalp). V nadmorskej výške od 810 do 2 844 m sa Vám zjazdovky všetkých stupňov náročnosti spolu s 55 lanovkami postarajú o pestrý program. K tomu sa pridá aj vysoká istota snehu, s ktorým si môžete lyžovačku užiť až do apríla!

Komfortná lanovka, ktorá prevezie až 100 osôb, Vás dopraví z Davos do lyžiarskeho strediska Jakobshorn. Skutočným zážitkom bude 12 km dlhý zjazd z vrcholu Weissfluhgipfel do Küblisu s celkovým prevýšením 2 034 m! Okrem toho tu nájdete niekoľko prvotriednych oblastí vhodných pre freeriding, osvetlené zjazdovky a pre tých náročných niekoľko čiernych zjazdoviek. Snowboardisti sa tu budú tiež cítiť ako v raji: v miestnych funparkoch sa pravidelne konajú miestne ako aj medzinárodné súťaže.

Za zmienku stojí aj vrchol Jakobshorn, ktorý je už niekoľko rokov veľmi obľúbeným miestom pre snowboardistov so svojou rampou zvanou Nidecker Monsterpipe. Taktiež v iných areáloch sa stretnete s osvetlenými atrakciami ako napr. halfpipe, kicker, rail či boardercross. V oblasti Pischa nájdete svahy pre freeride, ktoré patria k tým najväčším vo Švajčiarsku.

Na jednoduchých zjazdovkách a cvičných krajinkách na Riterhorne si prídu na svoje predovšetkým rodiny s deťmi. Široké zjazdovky na Jakobshorne sú veľmi vhodné pre rodiny s deťmi. Na Bolgu, na úpätí Jakobshornu, môžu malý návštevníci objavovať fascináciu lyžiarskym športom v detskej škole s Disney-parkourom a rodičia si môžu užívať slnečné lúče v plážových košoch. Pútavým miestom pre rodiny s deťmi je taktiež Madrisa.

Lyžiarske stredisko vám poskytuje celkom 20 Wi-Fi hotspotov, prevažne v horských reštauráciách a gastronomických podnikoch.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Šarmantný, v secesnom štýle postavený hotel Joseph´s House sa nachádza v slnečnom centre Davosu, cca 300 m od Jakobshornu a približne 1,5 km od lanovky Parsennbahn. Zastávku skibusu nájdete už po cca 100 m.

Hotel má k dispozícii recepciu, miestnosť s TV, miestnosť na podávanie raňajok, výťah a lyžiareň. Internetový kútik, w-lán (čiastočne k dispozícii v hoteli), miestnosť s TV a playstation môžete využívať zdarma. Použitie posilovne je taktiež v cene zájazdu, solárium môžete využiť za poplatok (otváracie hodiny po predchádzajúcej dohode priamo na mieste). Miesta na parkovanie, ktoré sa nachádzajú oproti hotelu si možno prenajať za poplatok (podľa dostupnosti).

V stredisku obdržíte kartičku pre hostí "Davos Klosters Card", s ktorou obdržíte mnohé služby zdarma a ďalšie zľavy (napríklad jazdu s verejným autobusom v sieti VBD, zmena služieb vyhradená, viď informácie na mieste).

Izby
Jednoduché, ale veľmi pekne zariadené izby sú vybavené umývadlami, rádiobudíkom a niektoré aj balkónom alebo terasou. Sprchy a WC sa nachádzajú v dostatočnom množstve na chodbe, sprchy sú uzamykateľné.

Stravovanie
Raňajky formou švédskych stolov (self service) sú už zahrnuté v cene. Priamo na mieste si však môžete doobjednať aj polpenziu, ktorá s podáva v hoteli Strela, ktorý je vzdialený cca 100 m od ubytovaniaZahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vstup do posilovne
 • požičanie kúpacieho plášťa (na vyžiadanie)
 • internetový kútik
 • playstation
 • kartička pre hostí (viď popis)
 • detská postieľka (potrebné nahlásiť vopred)Na želanie v mieste pobytu:

 • večera v hoteli Strela (cca 100 m)
 • sauna (viď informácie priamo na mieste)
 • miesto na parkovanie: 10 CHF na deň (podľa dostupnosti)Poplatky v mieste pobytu:  Domáce zvieratá:

  • Domáce zvieratá nie sú dovolené  Zľavy: Dvojlôžková izba/prístelka umývadlo, R - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

  • 2 do 5 rokov 100%
  • 6 do 12 rokov 30%
  • od 13 rokov 15%  Dôležité pokyny:

  • vstup do sauny je povolený deťom len v doprovode dospelej osoby
  • skipas nie je platný v deň príchodu, môžete ho však využiť v deň odchodu
  • Deti do 5 rokov vrátane, môžu lyžovať bezplatne, pre využitie lanoviek v údolí je nutné zakúpiť skipas zvlášť (poldenní, denní, bodový skipas).
  • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.  Izba:  Dvojlôžková izba/prístelka umývadlo, R:

  • útulné izby s umývadlom
  • niektoré s balkónom alebo terasou  Jednolôžková izba umývadlo, R:

  • útulné izby s umývadlom
  • niektoré s balkónom alebo terasou
  • Temperatur für Vaduz, Liechtenstein
    Absolutes Min ℃
    Absolutes Max ℃
    Maximum ℃
    Minimum ℃
    
  • Relative Feuchte für Vaduz, Liechtenstein
  • Niederschlag für Vaduz, Liechtenstein
  • Sonnenscheindauer für Vaduz, Liechtenstein
  +
  Durchschnittswerte einblenden


  *zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
  **0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
  ''

  Bewertungs-
  zertifikat
  ''

  Die beliebteste
  Website 2013
  ''


  Sehr gut im
  Service
  ''


  Sehr gut in
  Preis/Leistung
  ''

  iPhone/iPad
  App
  ''

  Android
  App
  ''

  DeutschlandCard

  Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

  sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

  Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

  Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH