Agat 
Polen / Polen / Schreiberhau


Ihr nächster Urlaub steht vor der Tür und Sie suchen ein Hotel zur Entspannung und Erholung? Dann buchen Sie doch einen Aufenthalt im Agat, Polen. Wir bieten Ihnen preiswerte Komfortzimmer und eine exzellente Küche mit Spezialitäten sowie regionalen Gerichten. Aufgrund der Lage ist das Hotel der perfekte Ausgangspunkt zu vielen Sehenswürdigkeiten in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Agat

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Sklárska Poruba sa nachádza v nadmorskej výške 886 m v údolí medzi východnými výbežkami Jizerských hôr a severnou časťou Krkonôš. Tento malebný fliačik na zemi patrí medzi tie najobľúbenejšie turistické strediská poľskej časti Krkonôš. Inšpiráciu tu v krásnej krajine vyhľadávali nielen mnohí skladatelia a básnici, ale aj milovníci zimnej turistiky tu prídu na svoje. Dvojsedačkovou lanovkou sa napríklad môžete nechať zaviezť na 1 362 m vysoký vrchol a odtiaľ sa vydať smerom k fascinujúcim snežným jama alebo k prameňu Labe až k nám do Českej republiky.

Vďaka vysokej istote snehu ponúka Sklárska Poruba aj ideálne podmienky pre zimné športy v ich aktívnej forme. Už v prvej polovici 19. storočia by ste v dedinke našli 7 km dlhú sánkarskú dráhu. Rok čo rok sem zimná kráľovná priláka znovu a znovu mnoho turistov a lyžiarske stredisko pri Szrenici sa im má čím pochváliť, napríklad dlhými zjazdovkami s možnosťou umelého zasnežovania. Sklárska Poruba sa dnes počíta medzi tie najskvostnejšie lyžiarske strediská Východnej Európy.Lyžiarska oblasť: Jedno z najatraktívnejších a najobľúbenejších stredísk v Poľsku nájdete v Sklárske Porube. Napriek skôr nižšej polohe okolo 1 362 m (vrchol Szrenica), panujú v regióne v dôsledku špecifickej mikroklímy také snehové podmienky ako v Alpách vo výške 2 000 m. Stredisko je rozdelené na dve časti. V miestnej oblasti sa nachádzajú skôr jednoduché a kratšie zjazdovky, ktoré sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Na Szrenici na Vás čaká celkom 15 km zjazdoviek s jednoduchými až stredne náročnými svahmi. Na najdlhšom zjazde "Lolobrygida" (4 400 m) je prekonaný výškový rozdiel 637 m. K dispozícii sú Vám ja osvetlené zjazdovky do neskorých večerných hodín.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Komfortný trojhviezdičkový hotel Agat sa nachádza cca 150 m od centra Sklárskej Poruby a cca 650 m od lyžiarskeho strediska. V stredovekom štýle zariadený hotel ponúka recepciu, w-lán (vo verejných priestoroch, v cene), miestnosť pre raňajky, reštauráciu, bar a saunu (18:00 - 22:00 hod.).

Wellness zariadenie v susednom hoteli Kryształ (cca 200 m) ponúka bazén a plytký bazén pre deti, vírivku, fínsku a rímsku saunu, laconium a relaxačnú miestnosť (16:00 - 21:00 hod.) a je možné ho používať zadarmo. Miesta na parkovanie a podzemná garáž sú k dispozícii v hoteli Kryształ (za poplatok). Nestrážené miesta na parkovanie nájdete tiež v blízkosti hotela (podľa dostupnosti).

Izby
Útulné izby sú so sprchou s WC, satelitnou TV, telefónom, chladničkou, fénom (na vyžiadanie) a bezpečnostnou schránkou (v cene).

Stravovanie
V cene zahrnuté raňajky sa podávajú formou švédskych stolov. Na izbách je každý deň čerstvá minerálna voda (v cene) a na prianie je možné na mieste priobjednať večeru, ktorá sa servíruje s tradičnými poľskými dobrotami (za poplatok).Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vstup do sauny (viď popis)
 • vstup do wellness zariadenia (v hoteli Krysztal, viď popis)
 • detská stolička
 • bezpečnostná schránka (na izbe)
 • miesta na parkovanie (viď popis)Na želanie v mieste pobytu:

 • večera: 35 zł na osobu a deň
 • miesta na parkovanie/garáž v hoteli Krysztal: cca 25 zł na deňPoplatky v mieste pobytu:

 • pobytová taxa: cca 2,25 zł na osobu a nocDomáce zvieratá:

 • domáce zvieratá sú vítané (30 zł na noc, bez krmiva)Zľavy: Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, R - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 2 rokov 100%
 • od 3 rokov 35%Dôležité pokyny:

 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Jednolôžková izba sprcha/WC, R:

 • útulné izby so satelitnou TVDvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, R:

 • útulné izby so satelitnou TV
 • Temperatur für Görlitz, Deutschland
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Görlitz, Deutschland
 • Niederschlag für Görlitz, Deutschland
 • Sonnenscheindauer für Görlitz, Deutschland
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH