The Funzi Keys 
Kenia / Kenia / Funzi Island


Ihr nächster Urlaub steht vor der Tür und Sie suchen ein Hotel zur Entspannung und Erholung? Dann buchen Sie doch einen Aufenthalt im The Funzi Keys, Kenia. Wir bieten Ihnen preiswerte Komfortzimmer und eine exzellente Küche mit Spezialitäten sowie regionalen Gerichten. Aufgrund der Lage ist das Hotel der perfekte Ausgangspunkt zu vielen Sehenswürdigkeiten in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve The Funzi Keys

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Popis hotelu: Nádherný hotel na vlastním ostrově obklopený mangrovy a palmovými háji.Poloha: unikátní hotelový rezort leží na 1 km dlouhém a 30 m širokém vlastním ostrově Funzi, obklopen mangrovy a palmovými háji, jižně od Mombasy. Užijte si dovolenou snů plnou klidu a odpočinku právě v tomto unikátním hotelu na vlastním ostrově obklopeném průzračnými vodami indického oceánu a nádhernými nekončícími plážemi s bílým pískem. Doba transferu z/na letiště je cca 2,5 h.Pláž: hotelová písečná pláž přímo u hotelu.Vybavení: luxusní hotelový resort se skládá z dvoupatrové hlavní budovy a 17 útulných bungalovů, které jsou rozprostřeny po ostrově. V hlavní budově se hosté mohou těšit na provzdušněný bar, který se nachází v přízemí a překrásnou restauraci, která je situována v 1. patře a nabízí úchvatný výhled na moře. K pohodovému odpočinku mohou hosté využít i bazén s opalovací terasou.Místní kategorie hotelu: 4,5Ubytování: bungalovy jsou postaveny s pomocí přírodních materiálu ve svahilském stylu. Sea View Cottage A1A/A2A: disponují ventilátorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, moskytiérou, trezorem, přístrojem pro přípravu kávy nebo čaje, coolbox. Veranda s lehátky a výhledem na moře. Deluxe Beach Front Cottage A1B/A2B: nacházejí se přímo na pláži a navíc disponují jacuzzi. Jinak stejné vybavení jako A1A/A2A.Stravování: plná penze. Snídaně v hlavní budově, a-la-carte obědy a a-la-carte večeře buď v restauraci nebo v baru u bazénu. Voda, káva a čaj. Plná penze nezahrnuje alkoholické a nealkoholické drinky, balenou vodu, transfer z/na letiště v Mombase a z/na letiště v Ukunda.Sport/aktivity: za poplatek: plachtění, rybolov na otevřeném moři, výlety lodí do mangrovů, potápění (Kisite Marina Park).Wellness: za poplatek: masáže.Upozornění: Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". V případě přiíezdu v ranních hodinách a odjezdu po obědu je vyžadován povinný menší příplatek. Cestovní režim pro občany ČR - vízový styk pro všechny druhy pasů. Požadavek pro vstup do země - platné vstupní nebo tranzitní vízum. Žádost o vízum lze podat pouze prostřednictvím internetu, a to na webové stránce spravované keňským Ministerstvem vnitra a koordinace národní vlády (Ministry of Interior and Coordination of National Government) www.evisa.go.ke Na udělení keňského víza není právní nárok a správní poplatek za podání žádosti je nevratný. Udělené eVisa neopravňuje ke vstupu na území Keni, konečné rozhodnutí je na keňských pohraničních orgánech. eVisa neumožňuje vykonávat na území Keni výdělečnou činnost, pro kterou je nutné příslušné povolení. eVisa je nutné získat ještě před cestou do Keni, bez vytištěného dokladu o jeho udělení letecké společnosti cestujícího do Keni nepřepraví.

 • Temperatur für Mombasa, Kenia
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Mombasa, Kenia
 • Niederschlag für Mombasa, Kenia
 • Sonnenscheindauer für Mombasa, Kenia
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH