Gasthof Edy 
Italien / Dolomiten / Kronplatz


Sie suchen ein Hotel in einer günstigen Lage für Ihren nächsten Urlaub? Dann sind Sie hier genau an der richtigen Adresse. Wir bieten Ihnen einen preiswerten Aufenthalt in gemütlich eingerichteten Zimmern im Gasthof Edy, Dolomiten. Genießen Sie unvergessliche Stunden und besuchen Sie die Sehenswürdigkeiten des Urlaubsortes.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Gasthof Edy

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Pfalzen sa nachádza v údolí Pustertal, v nadmorskej výške 1 220 m n m a je známy svojou peknou a slnečnou polohou. Miešanie talianskej a rakúskej kuchyne je skutočným pôžitkom pre všetkých gurmánov. Typickými špecialitami tejto oblasti sú okrem iného Hasenöhrl a Tirtlan. Avšak nielen po kulinárskej stránke, ale aj vďaka rôznorodosti športových a voľnočasových aktivít má Pfalzen čo ponúknuť. Či už sa rozhodnete pre zábavu na saniach, curling alebo romantickú prechádzku po zasneženej krajine, nájdete si tu pre seba, či už ste malý alebo veľký, tú pravú zábavu! Lyžiarsky areál Kronplatz, kam sa dobre dostanete skibusom, má k dispozícii široké a dobre udržiavané zjazdovky, ktoré očaria každého lyžiara, ale aj snowboardistu. Areál patrí k tým najmodernejším v Alpách. Snežná delá môžu zasnežiť až 100% zjazdoviek a tak sa v prípade, že by bol nedostatok snehu, postarajú o snehovú pokrývku.Lyžiarska oblasť: Lyžiarsky areál okolo Kronplatzu (2 275 m), číslo 1 v Južnom Tirolsku, vám so skipasom "Kronplatz" ponúka oveľa viac než len zábavu na zjazdovke. Vďaka mnohým snežným delám tu panujú ideálne snehové podmienky od decembra do apríla, 119 km zjazdoviek a 32 najmodernejších lanoviek a vlekov v nadmorskej výške od 973 do 2 275 m sa postarajú o zábavu pre malých i veľkých.

Pre začiatočníkov a rodiny s deťmi je vhodný najmä "CroniExpress" s ôsmymi sedadlami. Tu na vás čaká 100 m široká zjazdovka s prevýšením 160 m. Suma sumárum je Kronplatz známy ako lyžiarske stredisko vhodné najmä pre rodiny s veľmi dobrou ponukou aj pre najmenších návštevníkov. Na vrcholku Kronplatzu sa napríklad nachádza "Croniworld", kde môžu rodičia pozorovať pokroky svojich detí a pritom si užívať nádherného panoramatického výhľadu.

Obe zjazdovky do údolia"Sylvester" a "Herrnegg" vyžadujú naproti tomu vďaka svojim strmým pasážam kondíciu a zdatnosť! Pre večerné lyžovanie sú Vám k dispozícii dve osvetlené zjazdovky. Snowboardisti sa môžu vyblázniť na u-rampe. Žiadny iný lyžiarsky areál sa neprezentuje tak rozmanito ako práve Kronplatz! Stredisko je známe aj ako dejisko rôznych športových podujatí, ako je napríklad svetový pohár snowboardingu.

Pre sezónu 2016/2017 je v Kronplatzi novinka: nová modrá zjazdovka s dĺžkou 2,9 km. Mnoho zjazdoviek, medzi ktoré patrí aj Furcia 9 a 12 sú rozšírené, zlepšila sa možnosť umelého zasnežovania a sedačková lanovka PLATEAU je prispôsobená pre deti a ich lepšiu bezpečnosť

Pre ešte väčší výber máte možnosť priobjednať rozšírenie skipasu naSkipass "Dolomiti Superski", čím sa vám otvorí brána nekonečných možností k 1 200 km zjazdoviek a 450 lanovkám a vlekom!

Lyžiarske stredisko Kronplatz má pri mnohých pokladniach pri lanovkách a vlekoch bezplatný prístup na Wi-Fi. Pri rozšírení skipasu na "Dolomiti Superski" sú v celom lyžiarskom regióne k dispozícii viaceré "hotspoty" s Wi-Fi v blízkosti staníc lanoviek a horských chatiek v rôznych lyžiarskych strediskách.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Dvojhviezdičkový Gasthof Edy sa nachádza v kľudnej polohe pri vstupe do strediska Pfalzen. Skibus stojí priamo pred ubytovacím zariadením. Do centra strediska sa dostanete po cca 300 m, lyžiarske stredisko Kronplatz je vzdialené cca 8 km.

K vybaveniu útulného domu patrí recepcia, výťah, w-lán (v cene), spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, stolný tenis, lyžiareň a terasa. Okrem toho tu nájdete wellness zariadenie s krytým bazénom so solárnym vyhrievaním, saunu, relaxačnú miestnosť, kabínku s infračerveným žiarením ako aj vírivku (za popl.). Miesta na parkovanie a podzemná garáž sú bezplatne k dispozícii.

Izby
Útulné izby sú vybavené sprchou s WC, satelitnou TV, w-lánom (v cene), fénom na vlasy a balkónom.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia sa skladá z raňajok formou švédskych stolov a večerného menu s tromi chodmi. Na raňajky je možné doobjednať si vaječné pokrmy (za poplatok).Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vstup do wellness zariadenia (viď popis)
 • stolný tenis
 • detská stolička
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)
 • parkovacia garáž (podľa dostupnosti)Na želanie v mieste pobytu:

 • vírivkaPoplatky v mieste pobytu:  Domáce zvieratá:

  • Domáce zvieratá nie sú dovolené  Zľavy: Dvojlôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

  • 2 do 7 rokov 35%
  • 8 do 15 rokov 10%

   

  Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

  • do 2 rokov 100%
  • 3 do 7 rokov 55%
  • 8 do 11 rokov 25%
  • 12 do 15 rokov 15%
  • 16 do 64 rokov 5%
  • od 65 rokov 10%

   

  Jednolôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

  • 2 do 7 rokov 35%
  • 8 do 15 rokov 10%  Dôležité pokyny:

  • Detská postieľka nie je k dispozícii, v prípade potreby je nutné ju zobrať so sebou.
  • Požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, v ktorej si môžete vyzdvihnúť cez nás objednaný materiál, sa nachádza v stredisku Reischach (cca 10 km).
  • Na jeden zakúpený skipas pre dospelú osobu obdrží spolucestujúce dieťa (narodené po 26.11.2008) na mieste voľnú kartu na využívanie vlekov (doklad totožnosti nutný). Pri väčšom počte spolucestujúcich detí, než je počet dospelých osôb, musí byť zakúpený detský skipas na mieste. Ďalšie informácie obdržíte na pokladni pri vleku.
  • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.  Izba:  Dvojlôžková izba sprcha/WC, P:

  • útulné izby so satelitnou TV
  • balkón  Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

  • útulné izby so satelitnou TV
  • balkón  Jednolôžková izba sprcha/WC, P:

  • útulné izby si satelitnou TV
  • balkón
  • Temperatur für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
    Absolutes Min ℃
    Absolutes Max ℃
    Maximum ℃
    Minimum ℃
    
  • Relative Feuchte für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
  • Niederschlag für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
  • Sonnenscheindauer für Bozen (Bolzano), Südtirol, Italien
  +
  Durchschnittswerte einblenden


  *zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
  **0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
  ''

  Bewertungs-
  zertifikat
  ''

  Die beliebteste
  Website 2013
  ''


  Sehr gut im
  Service
  ''


  Sehr gut in
  Preis/Leistung
  ''

  iPhone/iPad
  App
  ''

  Android
  App
  ''

  DeutschlandCard

  Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

  sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

  Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

  Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH