Ski Club Lo Stambecco 
Italien / Aostatal / Breuil-Cervinia


Sie suchen ein Hotel in einer günstigen Lage für Ihren nächsten Urlaub? Dann sind Sie hier genau an der richtigen Adresse. Wir bieten Ihnen einen preiswerten Aufenthalt in gemütlich eingerichteten Zimmern im Ski Club Lo Stambecco, Aostatal. Genießen Sie unvergessliche Stunden und besuchen Sie die Sehenswürdigkeiten des Urlaubsortes.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Ski Club Lo Stambecco

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Cervinia, vlastne Breuil-Cervinia, sa nachádza v Taliansku na južnej stráni markantnej obriej hory Matterhorn. Idylické stredisko sa nachádza vo výške 2 050 m a ponúka skvostný výhľad na jej obklopujúcu kulisu piatich trojtisícoviek! Pradávna tradičná dedinka Breuil byla Mussolinim prebudovaná z prestížnych dôvodov až v sedemdesiatych rokoch k tomu, čím dnes je - útulné rekreačné stredisko s veľkou ponukou zjazdoviek a aktivít pre voľný čas, kde každý nájde to pravé. Vleky, ktoré ponúkajú rýchly a jednoduchý vstup do lyžiarskeho areálu, nájdete hneď na okraji strediska. Nechýbajú tu ani rôzne podniky s gastronómiou, ktoré Vás budú lákať na vydarené après ski.Lyžiarska oblasť: So skipasom „Cervinia Italien“ máte k dispozícii 156 km zjazdoviek s 19 lanovkami a vlekmi. Lyžiarske stredisko Breuil-Cervinia ponúkajú vďaka svojej polohe vo výške 1 562 až 3 899 m n.m. aj vysokú istotu snehu. Naskytnú sa vám tu dlhé príjemné zjazdy. Jedna z najznámejších a najdlhších je zjazdovka Valentina. Rekordná červená zjazdovka s dĺžkou 20 km vedie z plošiny Rosà až do Cervinie a prekonáte na nej okolo 2 000 výškových metrov. Začiatočníci si tu taktiež prídu na svoje, neďaleko sa nachádzajú cvičebné vleky a na Plan Maison sa na svoje prvé pokusy tešia mierne svahy, navyše nájdete v celom lyžiarskom stredisku široké a dobre upravované zjazdovky. Viac detských oblastí a baby parkov ponúkame malým lyžiarom kobercové vleky a parkur pre nácvik. Okrem toho sú tu aj mnohé kontrolované a istené terény s hlbokým snehom pre freeride. Kto potrebuje cítiť adrenalín v krvi, určite nepohrdne heliskiingem z Monte Rosa, odkiaľ nebude ľahké sa rozhodnúť pre jednu z nekonečných zjazdoviek. Aj snowboarderi si prídu v snowparku s tably, slidmi a skokmi na Zona Plan Maison na svoje.

S rozšírením skipasu na „Cervinia International” sa vám ešte navyše oblasť na švajčiarskej strane. K lyžiarskemu stredisku Breuil-Cervinia a Valtournenche pribudne ešte veľký areál Zermattu. Od nástupu do Cervinie, cez hraniční priechod na Theodulpassu až po Rothorn si vychutnáte na celkom 360 km, vždy s priamym pohľadom na všade vykukujúci Matterhorn. V každom prípade ak sa vydáte cez hranice, nezabudnite mať u seba cestovný pas.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Trojhviezdičkový komfortný hotel Lo Stambecco sa nachádza v kľudnej polohe v lyžiarskom stredisku v nadmorskej výške cca 2 500 m a dostanete sa k nemu iba kabínovou lanovkou. Centrum mestečka Cervinia s mnohými barmi, reštauráciami a obchodmi leží vo vzdialenosti cca 800 m a taktiež sa do nej dostanete iba lanovkou.

K vybaveniu domu patrí recepcia s bezpečnostnou schránkou, výťah, lobby, Wi-Fi (v cene), spoločenská miestnosť s TV, čitáreň, jedáleň s miestnosťou na raňajky, reštaurácia, vinná pivnica, bar, kaviareň a diskotéka, lyžiareň a taktiež terasa.<br/><br/>Za poplatok môžete využiť obligatórnu klubovú kartu, ktorá Vám umožní bezplatný vstup do wellness zariadenia so saunou, vírivkou a zážitkovou sprchou, priestorom pre deti s možnosťou opatrovania detí, herňou so stolným tenisom a biliardom. Masáže sú za poplatok taktiež k dispozícii. Parkovisko je k dispozícii v Cervinii.

Izby
Útulné izby majú kúpeľňu alebo sprchu s WC, satelitnú TV, telefón, Wi-Fi (v cene), župan na vypožičanie (v cene) a fén na vlasy.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia sa skladá z prípitku na privítanie, raňajok formou švédskych stolov. Večer se podáva menu o troch chodoch. Vegetariánske a diétne jedlá a taktiež menu pre malých hostí je taktiež možné. Navyše koná hotel príležitostne tematické večery. Na Vianoce a na Silvestra sa servíruje špeciálne slávnostné menu (za poplatok).Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • Použitie sauny (s klubovou kartičkou (viĎ popis))
 • požičanie kúpacieho plášťa (na izbe)
 • nápoj na privítanie
 • jazda lanovkou k hotelu a z hotela v deň príjazdu a odjazdu
 • bezpečnostná schránka (na recepcii)
 • opatrovanie detí (s klubovou kartičkou (viď popis))
 • detská stolička (podľa dostupnosti)
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti v mieste)Na želanie v mieste pobytu:

 • detská postieľka: 5 € na nocPoplatky v mieste pobytu:

 • pobytová taxa: cca 1,- € na osobu a noc
 • vianočná večera (24.12.): 20 € na osobu (od 12 rokov)
 • silvestrovská večera: 56 € na dospelého (28 € na dieťa od 3 do 12 let)
 • klubová karta (viď popis): 5 € na os. a deň
 • čipová karta: 5 €Domáce zvieratá:

 • domáce zvieratá na vyžiadanie (10 € na noc, bez krmiva, iba malé zvieratá)Zľavy: Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 7 rokov 100%
 • 8 do 14 rokov 50%
 • od 15 rokov 30%

 

Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 7 rokov 100%
 • 8 do 14 rokov 50%
 • od 15 rokov 30%Dôležité pokyny:

 • K ubytovaniu se dostanete iba lanovkou v čase medzi 8.30 a 16.30.
 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P:

 • útulné izby so satelitnou TV
 • u niektorých poschodová posteľDvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

 • útulné izby so satelitnou TV
 • Temperatur für Turin (Torino), Italien
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Turin (Torino), Italien
 • Niederschlag für Turin (Torino), Italien
 • Sonnenscheindauer für Turin (Torino), Italien
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH