Ramada London South Ruislip 
Großbritannien / London & Umgebung / London


Das Ramada London South Ruislip, London & Umgebung ist ein preiswertes Hotel mit Flair und einem gemütlichen Ambiente. Wir bieten Ihnen einen günstigen Aufenthalt in einer tollen Lage. Das Hotel ist auch der ideale Ausgangspunkt für Ausflüge in einer traumhaften Umgebung. Nutzen Sie die Möglichkeit und buchen noch heute bevor alle Zimmer belegt sind.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Ramada London South Ruislip

Do
28.09
51
Fr
29.09
31
Sa
30.09
47
So
01.10
28
Mo
02.10
47
Di
03.10
47
Mi
04.10
47
Do
05.10
42
Fr
06.10
31
Sa
07.10
35
So
08.10
28
Mo
09.10
47
Di
10.10
47
Mi
11.10
47
Do
12.10
42
Fr
13.10
31
Sa
14.10
35
So
15.10
28
Mo
16.10
47
Di
17.10
47
Mi
18.10
47
Do
19.10
42
Fr
20.10
31
Sa
21.10
35
So
22.10
28
Mo
23.10
47
Di
24.10
47
Mi
25.10
47
Do
26.10
42
Fr
27.10
31
Nur
Hotel
ab 28,-  p.P.

Popis hotelu: Londýn, to není jen královna, double deckery a Big Ben, je to hlavně multikulturní město, kde jedna návštěva nestačí. Kompletní balíček eurovíkendu do Londýna.Program zájezdu: 1. DEN

 

po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu a ubytování. Informační schůzka s delegátem.

 

2. DEN

 

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. V podvečer možný doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.

 

3. DEN

 

po snídani individuální program nebo možnost fakultativně celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.

 

4. DEN

 

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program, příležitost navštívit nákupní centra. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

 

Změna programu vyhrazena.O destinaci: Londýn

V žádném jiném městě na světě není minulost prezentován tak malebně, jako ve městě, jehož tvoří slavný Buckinghamský palác, který slouží již 300 let jako sídlo britské královské rodiny s oblíbenou turistickou atrakcí střídání stráží. Westminster Palace, jehož součástí je hodinová věž Big Ben. Dominantou Trafalgarského náměstí je nepřehlédnutelný Nelsonův sloup. A koho baví nakupování módního značkového oblečení, ať se vydá na Oxford Street. Vydejte se s námi objevovat Londýn.Fakultativní služby: a) Panoramatický okruh Londýnem 1 000,-Kč*

Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park, Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. A to vše s českým průvodcem.

kód pro rezervaci S 35599A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Celodenní výlet Oxfort a Windsor 2 400,-Kč*

Navštivte s námi město Oxford pyšnící se nejstarší britskou univerzitou, která je zároveň jednou z těch světově nejznámějších. Její historie začíná ve 12. století, avšak dodnes není známo, která kolej je nejstarší, protože z dané doby neexistují téměř žádné záznamy. V průběhu celodenního výletu navštívíme i další malebné anglické město Windsor, ležící přibližně 30 km západně od hlavního města. Dominantou města Windsor je Windsor Castel, druhý největší doposud obývaný hrad na světě. Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem.

kód pro rezervaci S 35599B (minimální počet zájemců pro realizaci: 25)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 35599C balíček A+B 3 300,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem za Prahy.Cena zájezdu zahrnuje: letenku Praha - Londýn - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště - hotel - letiště

3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

procházka s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí zdarma

povinné smluvní pojištění CK proti úpadkuHotel: Hotel Ramada South Ruislip NNN

 

 

oblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu. Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji. Kontinentální snídaně.

 • Temperatur für London, England, Großbritannien
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für London, England, Großbritannien
 • Niederschlag für London, England, Großbritannien
 • Sonnenscheindauer für London, England, Großbritannien
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH