Carla 
Österreich / Nordtirol / Mayrhofen


Sie suchen ein Hotel in einer günstigen Lage für Ihren nächsten Urlaub? Dann sind Sie hier genau an der richtigen Adresse. Wir bieten Ihnen einen preiswerten Aufenthalt in gemütlich eingerichteten Zimmern im Carla, Nordtirol. Genießen Sie unvergessliche Stunden und besuchen Sie die Sehenswürdigkeiten des Urlaubsortes.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Carla

Mo
10.07
171
Di
11.07
171
Mi
12.07
171
Do
13.07
171
Fr
14.07
171
Sa
15.07
171
So
16.07
171
Mo
17.07
171
Di
18.07
171
Mi
19.07
171
Do
20.07
171
Fr
21.07
171
Sa
22.07
171
So
23.07
171
Mo
24.07
171
Di
25.07
171
Mi
26.07
171
Do
27.07
171
Fr
28.07
171
Sa
29.07
171
So
30.07
171
Mo
31.07
171
Di
01.08
171
Mi
02.08
171
Do
03.08
171
Fr
04.08
171
Sa
05.08
171
So
06.08
171
Mo
07.08
171
Di
08.08
171
Nur
Hotel
ab 171,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Mayrhofen, nachádzajúci sa v zadnej časti údolia Zilletral je jedno z najobľúbenejších stredísk zimných športov Rakúska. Ponúka Vám takmer perfektnú ponuku aktivít voľného času. Relax si môžete dopriať vo vodnom svete s niekoľkými saunami, športovo sa môžete vyžiť pri korčuľovaní, curlingu, behu na lyžiach, tenise alebo squashi. O zvýšenie adrenalínu sa zase postará sánkovanie či obrovská vodná šmykľavka a ak túžite po inom druhu zábavy, je Vám k dispozícii divadlo, kino alebo folklór. Minimálne jeden večer by ste sa mali vybrať do lokálu White Lounge patriacemu k hotelu Iglu situovaného priamo na vrchu Ahorn, podnik je známy svojou skvelou après ski zábavou. Rodiny sa budú v Mayrhofene cítiť tiež výborne a to hlavne vďaka mnohým špeciálnym ponukám pre deti. Pri ubytovaní máte možnosť voľby medzi útulnými penziónmi, udržiavanými apartmánmi alebo komfortnými hostincami a hotelmi.Lyžiarska oblasť: So skipasom "Zillertaler Superskipass" si môžete vybrať zo 508 km zjazdoviek v lyžiarskych strediskách Hochfügen am Spieljoch, Hochzillertal, Zillertal Arena (Zell, Gerlos, Königsleiten, Wald, Krimml a Gerlosstein), na kopcoch Penken, Ahorn, Horberg v lyžiarskom a ľadovcovom svete Zillertal 3000 (Mayrhofen, Finkenberg, Eggalm, Rastkogl, ľadovec Hintertux) a v aréne Wildkogel-Arena v Brambergu, ktoré sú vzájomne prepojené organizovanou bezplatnou kyvadlovou autobusovou a železničnou dopravou. Už niekoľko rokov ponúka Aréna Zillertal bezplatný prístup na Wi-Fi vo svojom lyžiarskom stredisku. Môžete si tak užiť nielen snehu a slnečných lúčov, ale sa aj zároveň podeliť sa o svoje dojmy a zážitky s rodinkou a priateľmi, ktorí sú doma (viď lyžiarsky región).

Mayrhofen so svojimi dvomi vrchmi – akčným Penkenom a pohodovým Ahornom ponúkajú 136 km zjazdoviek a všetko, po čom túži srdce športovca - od náročných čiernych zjazdov na Penkene vrátane svahu Harakiri ako absolútneho vrcholu so sklonom 78 % až po slnečné široké zjazdovky na Ahorne vhodné pre karvingové lyžovanie alebo začiatočníkov. Za zmienku stojí aj park Vans Penken Park, ktorý je považovaný za medzinárodné miesto stretnutia freestylerov rovnako ako bar White Lounge Iglu Bar, kde si možno vychutnať výborné koktaily.

Ideálne pre objavovanie lyžiarske hôr v okolí Mayrhofenu sú okruhy odporúčané horskými dráhami: Skúsení lyžiari môžu zvoliť okruh "Höhenmeter-Fresser-Runde", na ktorom prekonajú celkovo výškový rozdiel 13 000 m. Ďalší okruh viac zábavnejší a akčnejší je "Fun & Action-Runde", na ktorm sa nachádza nielen už zmienená zjazdovka Harakiri, ale aj obľúbený Vans Penken Park a pretekárske trate. Pre rekreačných lyžiarov a rodiny sa odporúča okruh "Einsteiger-Runde Penken" a rodinný okruh "Ahorn". Rekreační kopec, odhliadnuc od náročného zjazdu do údolia, je so svojimi širokými slnečnými zjazdovkami perfektným terénom pre začiatočníkov a rodiny. Freerideri si prídu na svoje na Wanglspitz a Unterbergalm.

Celá lyžiarska oblasť disponuje spleťou 57 lanoviek a vlekov, medzi ktorými je aj najväčšia kabínková lanovka Rakúska – Ahornbahn. Kombinovaná lanovka Penken s možnosťou výberu medzi prepravou v kabínke alebo na sedačke vyhovie všetkým Vašim požiadavkám. 100%-né umelé zasnežovanie lyžiarskej oblasti zabezpečuje výborné snehové podmienky počas celého roka.

Skutočným zážitkom je výlet na ľadovec Hintertux, ktorý vďaka svojej veľkosti a náročným zjazdovkám patrí k najlepším alpským ľadovcom. V nadmorskej výške od 1 500 do 3 250 m ponúka celoročné lyžiarske stredisko 60 km upravovaných zjazdoviek, 21 moderných lanoviek a vlekov s 12 km dlhým zjazdom do údolia.

Pre nelyžiarov je na Ahorne absolútna novinka! Tu máte možnosť využiť služby "Snow Limo Tour". Skúsený alpský šofér Vás na špeciálnych saniach prevezie po svahu.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Rodinou prevádzkované trojhviezdičkové ubytovacie zariadenie Landhaus Carla, ktoré bolo v roku 2015 čiastočne zrekonštruované, leží v centrálnej slnečnej časti, len cca 100 od centra strediska Mayrhofen a cca 400 m lanovky. Zastávka skibusu sa nachádza priamo pred domom a vstup do bežkárskej trate bezprostredne za ním. Železničná stanica vlaku Zillertalbahn, ktorým sa rýchlo dostanete do ostatných lyžiarskych stredísk údolia Zillertal, leží neďaleko domu.

V tirolskom štýle postavené ubytovanie sa skladá z hlavnej a cca 50 m vzdialenej vedľajšej budovy. Hlavná budova je vybavená moderne zariadenými vstupnými priestormi s recepciou, domácou reštauráciou, útulným barom, miestnosťou na podávanie raňajok, Wi-Fi (v cene), internetovým kútikom, lyžiarňou so sušičom lyžiarok a slnečnou terasou.

Okrem toho sú hosťom k dispozícii saunovacie priestory (otvorený od 16:00 do 19:00 hod. okrem soboty) s fínskou saunou, parným kúpeľom, vírivkou a infra kabínkou, ako aj soláriom (za poplatok). Dvakrát do týždňa ponúka hotel večer so živou hudbou. K dispozícii sú taktiež bezplatné miesta na parkovanie (podľa dostupnosti).

Pri objednávke do 31.10.2017 obdržíte priamo na mieste darčekový poukaz pre labužníkov v hodnote 20 € (na osobu platiacu plnú cenu, vyplatenie v hotovosti nie je možné, darčekový poukaz je neprenosný), ktorý je možné uplatniť v hotelovom bare alebo reštaurácii. ).

K tomu navyše obdržíte bezplatne kartičku Mayrhofen-Hippach Card, s ktorou budete mať rôzne zľavy napr. aj v partnerských zariadeniach (viĎ informácie na mieste, zmeny vyhradené).

Izby
V alpskom štýle zariadené izby sa nachádzajú v hlavnej budove a disponujú sprchou s WC, káblovou TV, rádiom, telefónom, bezpečnostnou schránkou (v cene), fénom na vlasy a balkónom.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia pozostáva z nápoja na privítanie, bohatých bufetových raňajok s výberom bio produktov a z večerného voliteľného menu so štyrmi chodmi (čiastočne so šalátovým barom). Okrem toho sa niekoľkokrát do týždňa organizujú tematické večere napr. s talianskymi špecialitami, alebo typickou tirolskou kuchyňou. Všetky jedlá sa podávajú v hlavnej budove.Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • Použitie sauny (viď popis)
 • poukaz vo výške 20 € pre reštauráciu alebo domáci bar (na plne platiaceho hosťa, pri objednávke do 31.10.2017)
 • nápoj na privítanie
 • živá hudba (2x do týždňa)
 • kartička pre hostí (viď popis)
 • bezpečnostná schránka (na izbe)
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)
 • zľava 20 € na let tandemom
 • 5% zľava na kurzy v partnerskej lyžiarskej školeNa želanie v mieste pobytu:

 • masáže
 • požičanie kúpacieho plášťa (na vyžiadanie): cca 5 € na pobyt
 • detská postieľka (na vyžiadanie): 5 € na nocPoplatky v mieste pobytu:

 • pobytová taxa: cca 1,50 € na osobu a noc
 • čipová karta: 2 €Domáce zvieratá:

 • Domáce zvieratá nie sú dovolenéZľavy: Dvojlôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

 • do 5 rokov 35%
 • 6 do 14 rokov 20%
 • 15 do 18 rokov 10%

 

Jednolôžková izba sprcha/WC, P - všetci účastníci zájazdu obdržia nasledujúcu zľavu:

 • do 5 rokov 35%
 • 6 do 14 rokov 20%
 • 15 do 18 rokov 10%

 

Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 3 rokov 100%
 • 4 do 12 rokov 40%
 • od 13 rokov 5%Dôležité pokyny:

 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Dvojlôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby s káblovou TV
 • balkónJednolôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby s káblovou TV
 • balkónDvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

 • útulné izby s káblovou TV
 • balkón
 • Temperatur für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Niederschlag für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Sonnenscheindauer für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH