Andreas 
Österreich / Nordtirol / Mayrhofen


Unser Hotel Andreas, Nordtirol garantiert Ihnen einen traumhaften Urlaub in einer gemütlichen Atmosphäre. Wir bieten Ihnen komfortable Zimmer zu günstigen Preisen und unsere Küche verwöhnt Sie mit kulinarischen Köstlichkeiten. Lassen Sie für ein paar Tage Ihren Alltagsstress hinter sich und genießen Sie einfach Ihren Aufenthalt in unserem Hotel. Die Unterkunft ist der perfekte Ausgangspunkt für Ihren erholsamen Urlaub. Wir freuen uns, Sie als Gast in unserem Hause begrüßen zu dürfen!
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Andreas

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Středisko: V Mayrhofenu to žije! Středisko se nachází v zadní části Zillertalu a je jedním z nejoblíbenějších středisek Rakouska! Nabízí vám přímo perfektní nabídku aktivit pro volný čas. Trochu relaxace si lze dopřát v zážitkovém aquaparku s několika saunami a sportovně se vysílíte na ledním kluzišti, při karlingu, běžkování, tenisu nebo třeba squashi. Chcete-li trochu polechtat vaše nervy určitě si nenechte ujít sáňkování nebo obří vodní skluzavku! Pro zklidnění tepové frekvence nebo jen tak pro zábavu si můžete zajít do divadla, kina nebo si poslechnout trochu folklórní hudby. Minimálně jeden večer byste se měli vydat do „White Lounge“ v Iglú hotelu přímo u vrcholku Ahorn, podnik je proslulý pro skvělé après ski. I rodiny s dětmi se zde budou cítit velmi dobře, zdejší nabídka pro ratolesti by mohla jít příkladem všem ostatním. Báječné středisko pro pohodovou a zrovna tak zábavnou dovolenou na lyžích!Lyžařské středisko: Se skipasem „Zillertaler Superskipass“ si můžete vybrat z 506 km sjezdovek v lyžařských střediscích Hochfügen, na Spieljochu, v Hochzillertalu, v Zillertal aréně (Zell, Gerlos, Königsleiten, Wald, Krimml a Gerlosstein), v Penken, na Ahornu, Horbergu, v lyžařském ledovcovém světě Zillertal 3000 (Mayrhofen, Finkenberg, Eggalm, Rastkogel, ledovec Hintertux) a ve Wildkogel-Aréně u Brambergu. Střediska jsou vzájemně propojena perfektně organizovanou, bezplatnou autobusovou a vlakovou dopravou. Již pár let nabízí lyžařské středisko Zillertal Arena bezplatný přístup na Wi-Fi. Můžete si tu užít nejen sněhu a slunečních paprsků, ale i se o své dojmy a zážitky podělit s rodinkou a přáteli doma (viz. lyžařský region).

V Mayrhofenu máte na výběr mezi „akčním vrcholkem“ Penken nebo vrcholkem Ahorn, který je určen pravým „požitkářům“ mezi námi lyžaři - je tu tedy rozhodně postaráno o každého! Vedle netknutých strání s čerstvým prašanem nabízí celých 136 km sjezdovek snad vše, co je potřeba k tomu, aby si srdce každého zastánce zimních sportů poskočilo radostí. Razantní a náročné sjezdy na Penken, jehož třešničkou na dortu je „Harakiri“ se spádem až 78%, se střídají se sluncem zalitými sjezdovkami skvělými pro karvingový styl a začátečníky na Ahornu. K tomu se přidá prvotřídně vybavený „Vans Penken Park“, který nabízí několik překážek a je tím pravým místem pro internacionální sraz všech freetylistů. Vynechat v žádném případě nesmíte ani návštěvu bezkonkurenčního podniku White Iglu Bar!

Lanovky doporučují také perfektní lyžařské okruhy: zkušení lyžaři si mohou vybrat okruh nazývaný „Höhen-Fresser-Runde”, na kterém překonají dohromady 13 000 výškových metrů nebo tzv. „Fun + Action Runde”, který vede nejen k Harakiri, ale také k oblíbenému Vans Penken parku a závodním tratím lyžařského střediska. Pro pohodovější lyžaře a rodiny je vhodná „Einsteiger-Runde Penken” a „Familien-Runde Ahorn”. Oblast je kromě perfektních širokých sjezdů také vhodná pro milovníky carvingu, začátečníky a rodiny.

Kompletní lyžařské středisko je propojeno více než-li 57 lanovkami a vleky, mezi nimiž najdete i Ahornbahn - největší kabinkovou lanovku Rakouska! V kombinované lanovce Penken si dokonce můžete vybrat mezi kabinkou a sedacím vlekem. Sněhová děla se navíc dokáží postarat o 100% sněhovou pokrývku, kdyby jednou počasí nepřálo.

Už tak skvělé lyžařské radovánky trumfne snad jedině díky své velikosti a náročným sjezdům ledovec Hintertux – nenechte si ujít jeden z nejlepších ledovců v Alpách! V nadmořské výšce mezi 1 500 a 3 250 m nabízí tento celoroční lyžařský areál hned 59 km upravovaných sjezdů, 20 moderních lanovek a vleků a jako by tomu nebylo málo hned 12 km dlouhý sjezd do údolí.Záruka sněhu (01.01. - 15.03.): V případě, že jsou z důvodu nedostatku sněhu pět dní před nástupem na zájezd (den příjezdu) veškerá lyžařská střediska, která jsou součástí Vámi objednaného skipasu, uzavřena, můžete zdarma ve stejném termínu přeobjednat zájezd do jiného střediska (v případě volné kapacity, platí cena nového zájezdu v den původní objednávky; vztahuje se na příjezdy od 01.01. do 15.03.).


Pro využití záruky sněhu nás prosím v daný den (pět dní před nástupem na zájezd, např. v pondělí, pokud je dnem příjezdu sobota) kontaktujte e-mailem na zarukasnehu-cz@snowtrex.com.Pozor: Zda-li jsou zahrnuté další služby, zjistíte v rezervačním procesu.Poloha a zařízení: Pěkný ubytování Haus Andreas se nachází na centrálním místě ve středisku Mayrhofen, cca 500 m od lanovky Penkenbahn. Zastávka skibusu je přímo před domem. Obchody jsou cca 300 m od domu, na nádraží vláčku Zillertalbahn je to cca 700 m. K vybavení patří jídelna na snídaně, Wi-Fi (za poplatek) a lyžárna se sušákem na lyžáky. Parkoviště je zdarma (dle dispozice).

Pokoje
Útulné pokoje mají kabelovou TV, Wi-Fi (za poplatek), balkon a u většiny je sprcha s WC. U pokojů s umývadlem se WC nachází na chodbě a sprcha ve sklepě domu (obojí výhradně pro vlastní použití).

Stravování
Denně je v ceně snídaně formou švédských stolů.Služby zahrnuté v ceně:

 • nocleh dle objednávky
 • stravování dle objednávky
 • parkoviště (dle dostupnosti)
 • Sleva 20 € na tandemový seskok
 • Sleva 5 % na kurzy u partnerské lyžařské školyNa přání v místě pobytu:

 • Wi-Fi: 10 €/týdenPoplatky v místě pobytu:

 • čipová karta: 2 €Domácí zvířata:

 • Domácí zvířata nepovolenaSlevy: Dvoulůžkový pokoj, tekoucí voda, S - všichni cestující obdrží následující slevu:

 • 2 do 5 let 50%
 • 6 do 14 let 25%
 • 15 do 18 let 10%

 

Třílůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 35 m²), S - v případě obsazení minimálně 2 plně platícími osobami obdrží další účastníci zájezdu následující slevu:

 • 2 do 3 let 100%
 • 4 do 5 let 75%
 • 6 do 12 let 50%
 • 13 do 14 let 25%
 • 15 do 18 let 10%

 

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (cca 18 m²), S - v případě obsazení minimálně 2 plně platícími osobami obdrží další účastníci zájezdu následující slevu:

 • 2 do 3 let 100%
 • 4 do 5 let 75%
 • 6 do 12 let 50%
 • 13 do 14 let 25%
 • 15 do 18 let 10%Důležitá upozornění:

 • nošení domácí obuvi je povinné
 • nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžkaPokoj:Dvoulůžkový pokoj, tekoucí voda, S:

 • útulné pokoje s kabelovou TV
 • WC na chodbě, sprcha ve sklepě, obojí pro vlastní použití
 • balkonTřílůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 35 m²), S:

 • útulné pokoje s kabelovou TV
 • balkonDvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (cca 18 m²), S:

 • útulný dvoulůžkový pokoj s kabelovou TV
 • balkon
 • Temperatur für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Niederschlag für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Sonnenscheindauer für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH