Hauserwirt 
Österreich / Nordtirol / Münster


Sie suchen für Ihren nächsten Urlaub ein Hotel, in dem Sie preiswert Ihren Aufenthalt genießen können? Dann ist das Hauserwirt, Nordtirol das Hotel Ihrer Wahl. Es befindet sich in einer traumhaften Lage und bietet Ihnen jeglichen Komfort, den Sie sich wünschen. Der idyllische Urlaubsort ist der ideale Ausgangspunkt für interessante Ausflugsziele in der näheren Umgebung.
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Hauserwirt

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Idylické stredisko Münster sa nachádza na malom návrší pohoria Rofan v Inntale, pred vstupom do údolíia Alpbachtal a v zime je schopné poskytnúť všetko, po čom lyžiarske srdce túži. Reith v údolí Alpbachtal dosiahnete už po 7 km. Tu máte možnosť nastúpiť na zjazdovku v stredisku Ski Juwel a taktiež v susednom Zillertale.

Vedľa zimných radovánok však Münster disponuje aj širokou ponukou voľnočasových aktivít. Vyplatí sa teda navštíviť zámok Lipperheide z 19. storočia, v ktorom sa konajú rôzne výstavy, ako napr. výstava obrazov. Alebo si vychutnajte krásnu zimnú krajinu pri prechádzkach alebo pri romantickej prechádzke na konskom záprahu.Lyžiarska oblasť: Vďaka prepojeniu lyžiarskych stredísk Wildschönau a Alpachtal pomocou novej kabínkovej lanovky máte so skipasom Ski Juwel od zimnej sezóny 2012/2013 k dispozícii 109 km zjazdoviek vr. lyžiarských trás. Zalyžovať si tak môžete v lyžiarskom stredisku Markbachjoch/Lanerköpfl, Oberau, Thierbach, Schatzberg ako aj Kramsach, Reither Kogel a Wiedersberger Horn. 46 lanoviek a vlekov Vás vyvezie do nadmorskej výšky medzi 830 a 2 025 m. Rozmanité zjazdy všetkých stupňov obtiažnosti vyhovejú všetkým športovcom – od začiatočníkov až po expertov.

O deti bude najlepšie postarané v detskom klube Bobo’s Kinderclub. Pre rodiny a pohodových lyžiarov je ideálna predovšetkým lyžiarska oblasť Schatzberg alebo Reither Kogel, ambicióznych lyžiarov lákajú skôr severné svahy oblastí Markbachjoch a Lanerköpfl, rovnako ako terény s hlbokým snehom s celkovou dĺžkou až 16 km a terény vhodné na freeride lyžovanie.

Pre tých, ktorí by si radi zalyžovali pod hviezdami ozdobenou oblohou majú tú možnosť na osvetlených zjazdovkách v Reithe. 2x týždenne tu otvárajú zjazdovky pre večerné lyžovanie a 1x týždenne môžete vyskúšať večernú osvetlenú túru. Pestrá ponuka zjazdoviek v Oberau je vďaka bezplatnému skibusu pohodlne dostupná každému. Ani na snowboardistov tu nezabudli, tí sa môžu vyriadiť v snowparku pri Wiedersberger Horne, funparku na Schatzbergu alebo v Race 'n' Boarder Arena v Niederau, ktoré sa postarajú o dostatok zábavy a adrenalínu.

Skvelá novinka sezóny 2016/2017: Odmerajte si Vašu rýchlosť na novej veľkej slalomovej časti zjazdovky Eva-Maria Brem na Reither Kogel!

Okrem iného tu nájdete 20 "Hotzones", kde máte bezplatný prístup k Wi-Fi. Tak sa môžete bez problémov podeliť o vaše zážitky so svojou rodinou a priateľmi!záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Tradičný trojhviezdičkový Hotel Hauserwirt sa nachádza cca 550 m od centra strediska Münster, v dolnej časti údolia Inntal. K lyžiarskemu stredisku Skijuwel sa dostanete po cca 14 km, po asi 11 km nájdete lanovku Rofanbahn, ktorá Vám umožní vstup do strediska Rofan. Trasa pre bežkárov vedie pri dome. Útulný hotel sa skladá z hlavnej a vedľajšej budovy, ktoré sú od seba cca 20 m vzdialené. Súčasťou objektu je taktiež statok s poníkmi, stajňami a jazdeckou školou.

Rodinný hotel má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, výťah, reštauráciu, Wi-Fi (v cene) a spoločenské miestnosti. Wellness zariadenie má saunu, parný kúpeľ a infra kabínku a relaxačnú miestnosť, ktorú môžete bezplatne využívať po predošlom nahlásení. Masáže môžete využiť za poplatok. Bezplatné parkovacie miesta sú pri dome taktiež k dispozícii.

V cene je zahrnutá taktiež špeciálna kartička pre hostí "Alpbachtaler Seenland Card", s ktorou obdržíte u rôznych partnerov v Alpbachtalu zaujímavé výhody a zľavy, napríklad zľava na vstup do aquaparku WAVE (v stredisku Wörgl, cca 25 km), rôzne aktivity v regióne alebo napríklad prechádzka v snežniciach so sprievodcom v Alpbachu. Presné informácie a podmienky obdržíte na mieste (zmeny sú vyhradené). Okrem toho sa koná taktiež raz za pobyt jazda na saniach s koňmi a nápojom, ale taktiež prechádzka s pochodňami a vareným vínom a pre deti 1x jazda na poníkovi (v cene). Prehliadka stajní je po predošlej dohode taktiež možná.

Izby
Útulné izby majú kúpeľňu alebo sprchu s WC, TV, telefón, rádio, bezpečnostnú schránku (v cene), ale aj fén na vlasy a niektoré majú aj balkón. Ubytovanie môže byť v hlavnej, ale taktiež vo vedľajšej budove.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia sa skladá z prípitku na privítanie pri príjazde, raňajok formou švédskych stolov a z večerného menu o štyroch chodoch podľa výberu so šalátovým a syrovým bufetom. 1x za pobyt sa koná tirolský bufet so špecialitami z regiónu.Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vstup do wellness zariadenia (viď popis)
 • nápoj na privítanie
 • kartička pre hostí Alpbachtal Seenland Card (viď popis)
 • výlety s fakľami (1x do týždňa)
 • 1x za pobyt jazda na saniach s konským záprahom (viď popis)
 • 1 x za pobyt jazda na poníkovi pre deti (viď popis)
 • bezpečnostná schránka (na izbe)
 • detská postieľka (na vyžiadanie)
 • detská stolička (podľa dostupnosti)
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)Na želanie v mieste pobytu:

 • masážePoplatky v mieste pobytu:

 • pobytová taxa: cca 2,- € na osobu a noc
 • čipová karta: 2 €Domáce zvieratá:

 • domáce zvieratá sú vítané (8 € na deň, bez krmiva, potrebné nahlásiť vopred)Zľavy: Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • od 10 rokov 30%

 

Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • od 10 rokov 30%Dôležité pokyny:

 • Požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, v ktorej si môžete vyzdvihnúť cez nás objednaný materiál, sa nachádza vo Fügene (cca 11 km)
 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Dvojlôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby s TV
 • u niektorých balkónDvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P:

 • útulné izby s TV
 • niektoré s balkónomDvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P:

 • útulné izby s TV
 • u niektorých balkónJednolôžková izba sprcha/WC, P:

 • útulné izby s TV
 • u niektorých balkón
 • Temperatur für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Niederschlag für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
 • Sonnenscheindauer für Zugspitze / Wettersteingebirge, Deutschland
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH