Seiblishof 
Österreich / Nordtirol / Ischgl


Unser Hotel Seiblishof, Nordtirol garantiert Ihnen einen traumhaften Urlaub in einer gemütlichen Atmosphäre. Wir bieten Ihnen komfortable Zimmer zu günstigen Preisen und unsere Küche verwöhnt Sie mit kulinarischen Köstlichkeiten. Lassen Sie für ein paar Tage Ihren Alltagsstress hinter sich und genießen Sie einfach Ihren Aufenthalt in unserem Hotel. Die Unterkunft ist der perfekte Ausgangspunkt für Ihren erholsamen Urlaub. Wir freuen uns, Sie als Gast in unserem Hause begrüßen zu dürfen!
[mehr lesen]

früheste Anreise:

späteste Rückreise:

Reisedauer

Reisende

Kinder 

Website des Jahres 2013 Ekomi SSL

Preiskurve Seiblishof

Nur
Hotel
ab ,-  p.P.

Cieľ zájazdu: Krásna horská dedinka Ischgl leží v nadmorskej výške 1 377 m uprostred údolia Paznaun v Tirolsku, medzi Silvrettoz a skupinou Verwall. Tradičné rakúskej après ski, ktoré ho preslávilo a prepožičiava mu status kultového miesta však zďaleka nie je všetko, čo môže Ischgl ponúknuť. O každého vyznávača zimných športov, z akéhokoľvek kúta sveta je tu v luxusných štvor-a päťhviezdičkových hoteloch perfektne postarané. Nájdu sa tu však aj malé, útulné hostince a penzióny v kľudnej a idylickej polohe. V Ischgli si užijete dovolenku, podľa nasledujúceho hesla - urban lifestyle, prvotriedne akcie a zimné športy do sýta! Lyžiarom a snowboardistom je tu napríklad cesta ku všetkým trom lanovkám uľahčená peším tunelom s jazdiacim pásom a tak sa dopravia z jednej strany dediny počas chvíľky a bez problémov na tú druhú. Okrem toho vznikla v Ischgli pre sezónu 2014/2015 nová lanovka Pardatschgrat, ktorá prekonáva najväčší výškový rozdiel a pohodlne prevezie lyžiarov z východného kraja až na vrchol Pardatschgrat.

Po fyzicky náročnom dni nájdete v Ischgli aj veľa ďalších možností, ako stráviť deň aktívne. A miesto k odpočinku nájdete napríklad v kúpeľoch, kaviarňach alebo reštauráciách. Pre tých, ktorí sa chcú baviť, môžu zájsť na diskotéku, do klubu alebo baru a zoznámiť sa tu s novými ľuďmi alebo jednoducho celú noc pretancovať. V rámci pravidelne sa konajúceho koncertu Top of the Mountain Concerts si na začiatku sezóny, na Veľká noc a na konci sezóny užijete medzinárodné hviezd z hudobnej scény, ktoré Vám zaručene rozprúdia krv v žilách! Je teda úplne jedno, či ste lyžiar, snowboardista, fanúšik nordickej disciplíny alebo jednoducho len milovník zimy - Ischgl je zásahom do čierneho! Žiadny deň tu nie je rovnaký!Lyžiarska oblasť: So skipasom VIP-Skipass sa Vám ponúka možnosť jedinečného zážitku na 238 km zjazdoviek (pričom sa jedná o dĺžku zjazdov a 15 km lyžiarskych okruhov), ktoré siahajú až do nadmorskej výšky 2 872 m a sú sprístupnené prostredníctvom 41 lanoviek a vlekov. Vďaka nadmorskej výške strediska a moderným zasnežovacím zariadeniam je tu o dostatok snehu postarané od novembra až do mája.

Lyžiarsky hojdačkový systém spájajúci rakúsky Ischgl so švajčiarskym strediskom Samnaun patrí k najväčším lyžiarskym oblastiam Rakúska. Najdlhšia zjazdovka Eleven meria hrdých 11 km a vedie z vrchola Greitspitze až do centra strediska. Zjazdovka 14a je vďaka 70 % sklonu skutočnou výzvou aj pre skúsených lyžiarov. Rozmanité svahy s hlbokým snehom a hrboľaté zjazdovky rozbúšia srdcia mnohých milovníkov zimných športov. Stredisko však rozhodne nezabudlo ani na snowboardistov. Najobľúbenejším miestom ich stretnutia je u-rampa pri lanovke Idjochsesselbahn.

Komu sa by sa to tu zdalo preplnené, môže sa bez problémov vydať na švajčiarsku stranu tejto lyžiarskej oblasti. Navštíviť tu môžte napríklad aj veľký PlayStation® Vita Ischgl Snowpark, ktorý udáva nové trendy a postará sa o dostatočnú dávku adrenalínu. Ale pozor pri nakupovaní v bezcolnej zóne v Samnaune - colníci na lyžiach si určite všimnú príliš nabalené batohy!...

Od zimnej sezóny 2014/2015 sa môžu zimní športovci v Ischgli tešiť z novej perličky. Je totiž vybudovaná nová lanovka Pardatschgratbahn. Trojlanová lanovka čiastočne nahradila jednolanovú. Konkrétne ide o 31 kabínok, z ktorých má každá kapacitu 28 osôb. Pasažieri sú vyvezení až na Pardatschgrat, a tým predstavuje z východnej časti dediny dôležité zariadene pre dopravu do lyžiarskeho strediska Ischgl/Idalp. Lanovka zdolá výškový rozdiel 1 251 m, čo je pre trojlanovú lanovku svetový rekord. Pre fanúšikov freeridu bude zaujímavejšiu nová lanovka „Piz Val Gronda“, ktorá už od 2013/2014 umožňuje prístup na zatiaľ nevyužitý terén vo Fimbatale. Reč je o 3 km dlhej červenej zjazdovke a o super miestach s hlbokým snehom. Z hornej stanice lanovky vám tak nič nebráni v tom, ponoriť sa do snehových radovánok a vychutnať si kvalitný prašan. Po freeridovej stránke je „Piz Val Gronda“ pre Ischgl veľkým obohatením.záruka snehu (01.01. - 15.03.): V prípade, že 5 dní pred začiatkom zájazdu (deň príjazdu) budú lyžiarske strediská, ktoré sú zahrnuté vo Vami objednanom skipase, zatvorené kvôli nedostatku snehu, môžete bezplatne preobjednať zájazd do iného lyžiarskeho strediska v rovnakom termíne (pokiaľ sú voľné kapacity, platí potom cena nového zájazdu v deň pôvodnej objednávky; platné pre zájazdy v termíne príchodu od 01.01. do 15.03.).


Na uplatnenie záruky snehu nás prosím kontaktujte v daný deň (5 dní pred nástupom na Váš zájazd, napr. v pondelok, ak je dňom Vášho príchodu sobota) prostredníctvom emailu na zarukasnehu-sk@snowtrex.com.Pozor: Achtung: Z údajov uvedených v objednávacom procese sa dozviete, či sú ďalšie služby zahrnuté v cene zájazdu.Poloha a vybavenie: Rodinný a moderný štvorhviezdičkový hotel Seiblishof leží vo vzdialenosti len cca 250 m od centra ako aj kabínkovej lanovky Silvretta. Bezplatný hotelový shuttle vás k lanovke pohodlne dopraví. Pri dobrých snehových podmienkach je zjazd na lyžiach možný až k ubytovaniu. Na najbližšiu trasu pre bežkárov sa dostanete po cca 700 m. K vybaveniu komfortného hotela patrí recepcia, lobby so satelitnou TV, výťah, dve jedálenské sály, dva hotelové salóniky ako aj detská reštaurácia, hotelový bar, vínna pivnica, detský kútik na hranie pre malé deti, veľká miestnosť na hranie, kuchynka s chladničkou a mikrovlnou rúrou, internetový kútik a w-lán (v cene), vyhrievaná lyžiareň so sušiakom na lyžiarky a terasa.

Posilovňa s prístrojmi Technogym a cca 1 000 m² veľké wellness zariadenie (14:00 - 20:00 hod.) s krytým bazénom (7:30 - 21:00 hod.), bazénom s kryštálovou vodou a masážnymi tryskami, parnou soľnou jaskyňou, bylinným parným kúpeľom, fínskou saunou, saunou, biosaunou, kabínkou s infračerveným žiarením, relaxačnou miestnosťou, tepidáriom, Kneippovým jazierkom a zónou s čerstvým vzduchom, pričom je k dispozícii zdarma. Za poplatok si možno dopriať solárium a salón krásy (10:00 - 19:00 hod.), kde na vás čakajú kozmetické služby a masáže.

Pestrý zábavný program vám ponúka napr. 2x týždenne živú hudbu, módne prehliadky, na Vianoce sa koná vianočný večierok so živou hudbou a spevom, rozdávaním darčekov a počas fašiangového týždňa sa koná slávnostný večer. Na deti tu čaká špeciálny zábavný program, prípadne kino, divadlo, mini aprés ski popoludnie s detskou diskotékou. Okrem toho tu máte možnosť využiť opatrovanie detí: babyclub pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov (9:00 - 15:00 hod.), detský klub pre deti od 3 do 12 rokov (15:00 - 21:00 hod.). V špeciálnom detskom a zážitkovom svete je pre najmenších veľkým lákadlom aj detský vláčik (nedeľa - piatok), ktorý premáva k lyžiarskej škole a k lanovke. Bezplatné miesta na parkovanie nájdete cca 100 m od hotela. K dispozícii je aj parkovacia garáž (za poplatok).

Izby
Moderné a veľkorysé izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchu s WC, satelitnú TV, rádio, telefón, kúpací plášť (v cene), bezpečnostnú schránku (v cene), minibar (za poplatok) a niektoré s balkónom alebo terasou.

Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia PLUS sa skladá z nápoja na privítanie, výdatných raňajok formou švédskych stolov z bioproduktov od miestnych hospodárov, kútikom s jedlami pre bábätká z plnohodnotných produktov, popoludňajšieho občerstvenia s chladnými aj teplými pokrmami a výberom koláča. Na večeru sa podáva voliteľné menu so štyrmi chodmi so šalátom a pre deti sa koná v detskej reštaurácii večera s asistenciou pre malých hostí hotela s detským bufetom. Pre najmenších je v cene zájazdu pitie z fontány z ovocnými šťavami. Občas sa organizujú tematické bufety, na Vianoce sa podáva večerné menu so siedmimi chodmi v rámci vianočného večierku a na Silvestra sa servíruje špeciálna slávnostná večera.Zahrnuté služby:

 • prenocovanie podľa objednávky
 • strava podľa objednávky
 • vstup do wellness zariadenia (viď popis)
 • vstup do posilovne
 • požičanie kúpacieho plášťa
 • nápoj na privítanie
 • vianočné a silvestrovské menu
 • internetový kútik
 • bezpečnostná schránka (na izbe)
 • shuttle servis (hotelový shuttle ku lanovke a vláčik pre deti)
 • živá hudba (2x do týždňa)
 • účasť na zábavnom programe (viď popis slávnostný večer s programom počas fašianov)
 • vianočný večierok (viď popis)
 • opatrovanie detí (viď popis)
 • detský mini-klub (viď popis)
 • výbava pre bábätká (viď informácie priamo na mieste vybavenie pre deti (viď popis))
 • detská postieľka
 • miesta na parkovanie (podľa dostupnosti)Na želanie v mieste pobytu:

 • solárium: 7 € na 10 minút
 • salón krásy: od 69 €
 • masáže: od 27 €
 • minibar
 • parkovacia garáž: 15 € na deňPoplatky v mieste pobytu:

 • čipová karta: 5 €Domáce zvieratá:

 • domáce zvieratá sú vítané (15 € na deň, bez krmiva)Zľavy: Rodinná izba sprcha/WC, P PLUS - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 3 rokov 65%
 • 4 do 6 rokov 50%
 • 7 do 12 rokov 30%

 

Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P PLUS - pri ubytovaní s 2 osobami platiacimi plnú sumu obdržia ďalší účastníci zájazdu nasledovnú zľavu:

 • do 3 rokov 65%
 • 4 do 6 rokov 45%
 • 7 do 12 rokov 25%Dôležité pokyny:

 • vstup do wellness zariadenia je povolený deťom len v doprovode dospelej osoby
 • Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.Izba:Rodinná izba sprcha/WC, P PLUS:

 • moderné izby so satelitnou TV
 • spálňa s dvojlôžkom a otvorenou kúpeľňou
 • oddelené WC
 • poschodová posteľ (od hlavnej miestnosti oddelená posuvnýi dvermi)
 • poschodové postele sú vhodné len pre deti do 12 rokov (vrátane)Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC, P PLUS:

 • moderné a priestranné izby so satelitnou TV
 • oddelené WC
 • prístelky sú vhodné len pre deti do 12 rokov (vrátane)
 • Temperatur für Feldkirch, Vorarlberg, Österreich
   Absolutes Min ℃
   Absolutes Max ℃
   Maximum ℃
   Minimum ℃
   
 • Relative Feuchte für Feldkirch, Vorarlberg, Österreich
 • Niederschlag für Feldkirch, Vorarlberg, Österreich
 • Sonnenscheindauer für Feldkirch, Vorarlberg, Österreich
+
Durchschnittswerte einblenden


*zzgl. Serviceentgelt, das zunächst Ihrem Bordkonto automatisch belastet wird. Es steht Ihnen jedoch frei, den Betrag erhöhen, reduzieren oder stornieren zu lassen.
**0,20 Euro/Min. aus dem österreichischen Festnetz und 0,08 CHF/Min. aus dem Schweizer Festnetz, Mobilfunkpreise können abweichen.
''

Bewertungs-
zertifikat
''

Die beliebteste
Website 2013
''


Sehr gut im
Service
''


Sehr gut in
Preis/Leistung
''

iPhone/iPad
App
''

Android
App
''

DeutschlandCard

Mehr Informationen über sonnenklar.TV sonnenklar.TV bei Google+ sonnenklar.TV bei Facebook sonnenklar.TV bei youtube

sonnenklar.TV - Ihr Reisebüro im Fernsehen und im Internet. Reisevideos und Top-Angebote aus den Sendungen von sonnenklar.TV sowie Frühbucherangebote und aktuelle Last Minute Reisen lassen keine Reisewünsche offen. Das Angebot reicht von Kurzfristreisen über Städtereisen, Wellness- und Wochenendreisen bis hin zu Last Minute Flügen und Hotels. Aber auch Liebhaber von Ferienwohnungen kommen bei uns auf Ihre Kosten. Ebenso lassen sich Kreuzfahrten einfach und bequem online buchen.

Wir arbeiten nach dem Motto: 4-Sterne-Reisen zu 2-Sterne-Preisen. sonnenklar.TV - Hier kommen Sie gut weg.

Partner von sonnenklar.TV: BigXtra Touristik GmbH, 5vorFlug, driveFTI, FTI Touristik GmbH